Materac z pianki termoelastyczej 140x70 Visco

555,00 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni

Materac do łóżeczka Visco Baby piankowy

Materac piankowy dwustronny ze wzmocnionymi bokami zapobiegające ślizganiu się i wpadaniu dziecka w szczelinę między materacem a łóżeczkiem.
Ilość

Wśród wielu czynników wpływających na głęboki i zdrowy sen dziecka wspólnie ze specjalistami z branży wybraliśmy kilka najważniejszych i tak powstały materace piankowe Visco Baby. Odpowiednia elastyczność i odpowiedni stopień twardości materaca zapewnia prawidłowy rozwój kręgosłupa, niezawodna cyrkulacja powietrza zapewnia relaks i komfortowy sen, a wysokiej jakości materiały i dodatek z aloesu zadba o nawet najbardziej wrażliwą skórkę dziecka.

Termoelastyczny materac Visco 140x70

Pianka wysokoelastyczna, która została użyta do produkcji materaca Visco Baby, ma zdolność zapamiętywania kształtu ciała i idealnie się do niego dopasowuje wraz ze wzrostem dziecka. Gęsta pianka memory spełnia wszystkie wymagania ortopedów i fizykoterapeutów i wspiera optymalne ułożenie kręgosłupa dzieci podczas snu. Materac z pianki termoelastycznej został przygotowany na różne etapy rozwoju naszej pociechy i tak powstały dwie strony: materac na niemowlaka i małych dzieci (0-2 lata) i druga strona dla starszych dzieci (3+).

Wzmocnione boki dla bezpieczeństwa

W materacach Visco Baby dla niemowląt i małych dzieci, czyli w rozmiarach 120x60 i 140x70, wzmocniliśmy krawędzie materaca, co zwiększyło znacznie bezpieczeństwo jego użytkowania. Wzmocnione boki utrzymują stabilną formę materaca, przez co nasze pociechy mają znikomą szansę poślizgnięcia się i wpadnięcia pomiędzy szczebelki łóżeczka a materac.

Pokrowiec przyjazny skórze dziecka

Pokrycie materaca polecane jest również dla dzieci o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii. Do składu, wzmocnionej bawełnie (35% bawełna, 65% poliester), o wartości pH (5,5), dodaliśmy ekstrakt z aloesu o antybakteryjnych właściwościach i łagodzących stany zapalne skóry. Zdejmowalny pokrowiec AleoVera można prać w temperaturze do 60 ° C. Użyte materiały w materacu z pianki termoelastycznej są najwyższej jakości i spełniają wymagania najwyższej klasy, certyfikatu Öko-Tex.

Parametry materac z pianki termoelastycznej

  • Materac z pianki memory Visco Baby
  • Rozmiar materaca: 140x70cm
  • Wysokość materaca dla niemowląt: 12 cm
  • Najwyższej jakości materiały: BEZ chemii, BEZ lateksu, bezwonny
  • Wysokoelastyczna pianka Memory
  • Pokrycie materaca 100% bawełna z dodatkiem estraktu z aleosu
  • Wyprodukowano zgodnie z cetryfikatem EU - OEKO-TEX® Standard 100

Wysoki komfort snu dziecka i gwarancja bezpieczeństwa: #materac pianka wysokoelastyczna, #materac Visco Baby, #materac dla niemowląt, #materac piankowy, #materac wysokoelastyczny, #materac 140x70

6057179218167

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Materac z pianki termoelastyczej 140x70 Visco

Materac do łóżeczka Visco Baby piankowy

Materac piankowy dwustronny ze wzmocnionymi bokami zapobiegające ślizganiu się i wpadaniu dziecka w szczelinę między materacem a łóżeczkiem.

Napisz swoją opinię