Filtruj według

Cena

Cena

  • 375,00 zł - 695,00 zł

Kołdry regulujące temperaturę BestCare Outlast

Idealne na każdą porę roku kołdry dla dzieci i dorosłych zapewniają zdrowy i dobry sen. Wspomagając regulację temperatury, nasza nowa kołdra BestCare zapobiega zamarzaniu i przegrzewaniu w nocy. Wysokiej jakości, bardzo miękki i wygodny bawełniany pokrowiec oraz jego niewielka waga gwarantują optymalny komfort spania.
#kołdra dla dzieci, #kołdra dla niemowląt, #kołdra antyalergiczna, #kołdra na zimę, #kołdra regulująca temperaturę, #kołdra Outlast, #kołdra BestCare
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Regulująca temperaturę... Regulująca temperaturę...

Regulująca temperaturę kołdra Outlast dla...

Regulująca temperaturę kołdra Outlast dla dzieci 100x135

Cena 375,00 zł
Kołdra BestCare® Outlast® idealna na każdą porę roku, regulująca temperaturę kołdra dla niemowląt, dzieci i dorosłych, zapewniająca zdrowszy i lepszy sen, Rozmiar: 100x135 cm
Te innowacyjne kołdry antyalergiczne można prać w pralce, nawet w 40°C i suszyć w suszarce, co znacznie ułatwia ich użytkowanie. Wysoka jakość, najnowsze technologie i udowodniona jakość BestCare-Outlast to gwarancja zdrowego i spokojnego snu naszych dzieci!
Kołdra dla dzieci i... Kołdra dla dzieci i...

Kołdra dla dzieci i dorosłych Outlast 135x200

Kołdra dla dzieci i dorosłych Outlast 135x200

Cena 695,00 zł
Innowacyjna kołdra dla dzieci i dorosłych reguluje temperaturę odpowiednio pochłaniając lub uwalniając zgromadzony w niej nadmiar ciepła. Antyalergiczna. Sprawdź, Rozmiar: 135x200 cm. Kołdry BestCare-Outlast to gwarancja dobrego snu!