Filtruj według

Rodzaj

Rodzaj

Wszystkie poduszki, kocyki dla niemowląt i dzieci firmy BestCare szyte są ręcznie w Polsce. Bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości - należy prać w pralce w temperaturze 30°C w delikatnym środku piorącym i pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Nie prasuj strony velvetu (w wersji zimowej kocyka). Nawet po wielu praniach produkty BestCare nie stracą swojego kształtu, a kolory intensywności.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Kocyk bawełniany dla... Kocyk bawełniany dla...

Kocyk bawełniany dla niemowlaka na zimę

Kocyk bawełniany dla niemowlaka na zimę

Cena 185,00 zł
Kocyk w wersji na zimę, posiada dodatkowe miękkie i hypoalergiczne wypełnienie, które dzięki odpowiedniemu i starannemu przeszyciu, nawet po praniu pozostaje na swoim miejscu i nie ulega deformacji. Kocyk dla niemowląt na zimę dzięki wypełnieniu, jest nie tylko cieplejszy, ale bardzo przyjemny w dotyku. Rozmiar koca na zimę 70x100 cm, grubość 1,2 cm. Skład: warstwa wierzchnia 100% bawełna premium, warstwa spodnia velvet, wypełnienie z włókniny antyalergicznej 100% poliester.
Kocyk dla niemowląt... Kocyk dla niemowląt...

Kocyk dla niemowląt bawełniany na lato

Kocyk dla niemowląt bawełniany na lato

Cena 185,00 zł
Letnia wersja kocyka dla dzieci, nie posiada dodatkowego wypełnienia. Jedna strona koca dla dzieci wykonana jest z miękkiego weluru, który zalecany jest gdy mimo lata dziecku jest nieco chłodnij, a druga strona bawełniana, jest polecana zdecydowanie na wysoki temperatury. Kocyk dla noworodka na lato nie zawiera wypełnienia. Rozmiar kocyka na lato 70x100 cm, grubość 0,7 cm. Skład: warstwa wierzchnia 100% bawełna premium, warstwa spodnia welur. Nasze koce są szyte ręcznie z największą starannością, nie zawierają zbędnych elementów, które mogą być niebezpieczne dla dziecka