Materac termoelastyczny Visco 120x60 BestCare

445,00 zł
Brutto czas realizacji 1-3 dni
Posiada termoelastyczną piankę, która ma zdolność zapamiętywania kształtu ciała i idealnie się do niego dopasowuje wraz ze wzrostem dziecka.

Materac z pianki memory Visco Baby

Ilość

Dziecko tuż po urodzeniu przesypia ok 20 godzin na dobę, a w wieku dwóch lat ok 13 godzin. Dobry materac jest więc niezwykle ważny w tym okresie. Zwiększa komfort snu i umożliwia prawidłowy rozwój maluszka, poprzez dobroczynny wpływ na jego kręgosłup. Prawidłowy rozwój kręgosłupa zapewnia wysoka elastyczność i odpowiednia twardość materaca, a komfortowy sen, odpowiednia cyrkulacja powietrza uzyskana za pomocą odpowiednich materiałów do jego produkcji.

Materac termoelastyczny do łóżeczka dziecięcego

Posiada termoelastyczną piankę memory, która ma zdolność zapamiętywania kształtu ciała i idealnie się do niego dopasowuje wraz ze wzrostem dziecka. Przygotowaliśmy dwie strony materaca: dla niemowląt i małych dzieci (zalecany do 2 lat) - wysokiej jakości gęsta pianka spełnia wszystkie wymagania ortopedów i fizykoterapeutów, aby uniknąć skrzywienia kręgosłupa małych dzieci (w wieku 0-2). Strona dziecięca (wiek 3+) - pianka termoelastyczna oferuje wyjątkowe spanie komfort i relaks, szczególnie w okresach intensywnego wzrostu i postępów w rozwoju.

Materac dla niemowląt ze wzmocnionymi krawędziami

Materac Visco BABY dodatkowo posiada wzmocnione krawędzie zapobiegające ślizganiu się dziecka i wpadaniu w szczelinę między materacem a łóżeczkiem. Gwarantują stabilną formę materaca, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Ta dodatkowa własność materaca dla niemowląt zastosowana jest w materacach Visco o rozmiarach 120x60 i 140x70 centrymetrów.

Pokrowiec materaca dla niemowląt AleoVera

Pokrycie materaca z aloesu - wzmocniona bawełna (35% bawełna, 65% poliester), o wartości pH (5,5), wzbogacona ekstraktem z aloesu, który ma właściwości łagodzące stany zapalne. Z tego względu polecane szczególnie dla dzieci o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii. Pokrowiec AleoVera można zdjąć z materaca i prać w temperaturze do 60 ° C. Wszystkie materiały materaca Visco Baby zostały w 100% skontrolowane pod kątem materiałów niebezpiecznych, są wyłącznie pochodzenia europejskiego i spełniają wymagania najwyższej klasy, certyfikatu Öko-Tex.

Parametry materac termoelastyczny

  • Materac termoelastyczny Visco Baby
  • Rozmiar materaca: 120x60cm
  • Wysokość materaca dla niemowląt: 12 cm
  • Najwyższej jakości materiały: BEZ chemii, BEZ lateksu, bezwonny
  • Termoelastyczna pianka Memory
  • Pokrycie materaca 100% bawełna z dodatkiem estraktu z aleosu
  • Wyprodukowano zgodnie z cetryfikatem EU - OEKO-TEX® Standard 100

Teraz Twoje dziecko może spać tak wygodnie, jak gdyby było w chmurze: #materac termoelastyczny, #materac Visco Baby, #materac dla niemowląt, #materac piankowy, #materac bez chemii, #materac 120x60

4260575620676

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Materac termoelastyczny Visco 120x60 BestCare

Posiada termoelastyczną piankę, która ma zdolność zapamiętywania kształtu ciała i idealnie się do niego dopasowuje wraz ze wzrostem dziecka.

Materac z pianki memory Visco Baby

Napisz swoją opinię